Pagina 1 van 1

Agco-topman levert dik $2 miljoen salaris in

Geplaatst: vr 26 mar, 2010 21:51
door Newholland-Fendt
Afbeelding

Het salaris van Agco-topman Martin Richenhagen (57) is in 2009 met 58 procent gedaald, van 4,84 miljoen dollar naar 2,02 miljoen dollar.

In 2008 ontving de Agco-topman nog extra uitkeringen, vanwege de goede prestaties van Agco, en een eenmalige uitkering. Vorig jaar behaalde het bedrijf echter niet de financiƫle doelstellingen zoals die door de directie waren opgesteld. De winst per aandeel bleef namelijk achter.

Hoewel het vaste jaarsalaris van Richenhagen vorig jaar wel met 3 procent steeg naar 1,05 miljoen dollar, zag hij zijn totale inkomen dus toch flink dalen. Naast dit vaste salaris ontving hij een uitbetaling in aandelen en opties; die bleef steken op $863.940, met daarnaast een onkostenvergoeding van $102.386.

Agco zag vorig jaar de winst met 65 procent dalen, bij een omzetdaling van 21,2 procent.

boerderij.nl

Re: Agco-topman levert dik $2 miljoen salaris in

Geplaatst: vr 26 mar, 2010 22:54
door Peter Jansen
Ik vermoed dat deze man alsnog geen honger zal leiden...

Groet, Peter

Re: Agco-topman levert dik $2 miljoen salaris in

Geplaatst: vr 26 mar, 2010 23:02
door Spiekker; S.J.B.
Nouja, tenzij hij een DSB rekening heeft, en een DSB "hypotheekje". Dan wordt hij nu wel uitgeknepen...

Re: Agco-topman levert dik $2 miljoen salaris in

Geplaatst: za 27 mar, 2010 16:17
door ron
Met zo'n inkomen zou ik geen hypotheekje nodig hebben ;)