Abemec in Veghel neemt het landbouwmechanisatiebedrijf Van Zuijlen in Oudewater over; Van Gemeren in Numansdorp doet hetzelfde met Jans Mechanisatiebedrijf in Veghel.
Het dealerbedrijf van Van Zuijlen gaat voortaan door het leven als Abemec Oudewater. De medewerkers van Van Zuijlen treden in dienst van Abemec. Inclusief Oudewater beschikt Abemec als zelfimporterende dealerorganisatie nu over 15 locaties. Abemec vertegenwoordigt onder andere Fendt, Massey-Ferguson, Merlo, Agrifac, Joskin, Krone en Lemken.
Van Gemeren Mechanisatie voert onder andere Claas, Amazone, Kaweco en McHale en wordt door de samenwerking met Jans Mechanisatie de grootste dealer voor Claas in Zuid-Nederland. Jans-van Gemeren zegt daarbij te gaan samenwerken met subdealers. Van Gemeren voert verder nog Baselier, De Wulf en Holmer.
Mechaman
Mutaties in dealerland: Abemec en Jans-van Gemeren
- Joran
- Moderator
- Berichten: 1543
- Lid geworden op: zo 14 feb, 2010 17:40
- Voornaam: Joran
- Skype: joran.kok@hotmail.com
- Locatie: Oosterwolde
- Contacteer:
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 33 gasten