Grégoire Besson koopt Rabe

De nieuwste berichten op het gebied van mechanisatie. Afbeelding
Gebruikersavatar
Sjors
Senior forumlid
Senior forumlid
Netherlands
Berichten: 1120
Lid geworden op: do 14 mei, 2009 08:41
Voornaam: Sjors

Grégoire Besson koopt Rabe

Berichtdoor Sjors » vr 02 sep, 2011 11:15

Afbeelding
Grégoire Besson, de Franse fabrikant van grondbewerkingsmachines, neemt het failliete Duitse Rabe over.

Het Franse bedrijf koopt Rabe met name vanwege de goede naam van Rabe in Duitsland en het oosten van Europa. Daarnaast krijgt Grégoire Besson door de overname extra productiecapaciteit en een uitgebreid dealernetwerk in Duitsland in handen. De naam Rabe blijft daarom bestaan al verandert hij wel van Rabe Agri naar Rabe.

Rusland
Het is inmiddels de derde keer dat Rabe failliet ging. Vooral de teruglopende markt in Rusland is de oorzaak van het laatste faillissement. Ron Smit blijft ook na de overname de Nederlandse vertegenwoordiger voor Rabe.

bron


Wat je niet begrijpt moet je bewonderen, ik bewonder.....

AfbeeldingAfbeelding

Gebruikersavatar
Joran
Moderator
Moderator
Netherlands
Berichten: 1543
Lid geworden op: zo 14 feb, 2010 17:40
Voornaam: Joran
Skype: joran.kok@hotmail.com
Locatie: Oosterwolde
Contacteer:

Re: Grégoire Besson koopt Rabe

Berichtdoor Joran » vr 02 sep, 2011 15:27

Het onlangs failliet verklaarde Rabe Agri is overgenomen door de Franse fabrikant van grondbewerkingsmachines Grégoire Besson. Het merk Rabe blijft wel bestaan.

De Duitse fabrikant van grondbewerkingsmachines, Rabe Agri, heeft dit voorjaarsurseance van betaling aangevraagd, nadat het om verschillende redenen in financiële problemen was geraakt. Volgens het persbericht had Rabe Agri de laatste jaren een gemiddelde omzet van jaarlijks €30 miljoen. Om de verhoudingen te schetsen; de omzet van Grégoire Besson bedroeg vorig jaar €60 miljoen. Het merk heeft nu zes fabrieken, waarvan vijf in Frankrijk en één in Italië. De Rabe-fabriek in het Duitse Bad Essen komt daar nu bij.

Grote ploegen

Grégoire Besson wil het merk Rabe als zelfstandig merk behouden. De Franse fabrikant wil hiermee nieuwe markten betreden. Grégoire Besson gaat de fabriek in Bad Essen onder meer gebruiken als productie-uitbreiding voor de grote ploegen die de fabrikant aan Rusland verkoopt.
Afbeelding
Boerderij
mvg, Joran

Deutz Fahr!

Terug naar “Laatste nieuws”



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 29 gasten