Pagina 1 van 1

Agco neemt fabrikant GSI over

Geplaatst: wo 12 okt, 2011 15:38
door Sjors
Afbeelding
Agco, de overkoepelend organisatie achter onder andere Fendt, Massey Ferguson en Valtra, neemt GSI, fabrikant van onder andere graan-bewaarsystemen en voersystemen voor varkens en kippen, over. Met de overname is een bedrag van 682 miljoen euro gemoeid.

GSI bouwt haar bewaarsystemen en proteïne productie systemen in Assumption, Illinois, en verkoopt deze via een netwerk van 500 dealers wereldwijd. “De producten van GSI passen perfect binnen het productprogramma van GSI,” zegt Martin Richenhagen, topman van Agco. “Het bedrijf levert producten en service van een hoge kwaliteit. Hiermee kunnen we profiteren in de groeiende markt van graan en voedsel.”

Rabobank
De overname, de grootste in de Agco historie, wordt naar verwachting eind dit jaar afgesloten en gefinancierd door de Nederlandse Rabobank.
Bron

Re: Agco neemt fabrikant GSI over

Geplaatst: wo 12 okt, 2011 20:05
door RichardB
De producten van GSI passen perfect binnen het productprogramma van GSI,” zegt Martin Richenhagen, topman van Agco.


Producten die perfect binnen het eigen productprogramma passen?
Dat is toch niet heel raar?