Pneumatische zaaimachines van Celli

De nieuwste berichten op het gebied van mechanisatie. Afbeelding
Gebruikersavatar
Stigter
Beheerder
Beheerder
Netherlands
Berichten: 4622
Lid geworden op: do 08 jan, 2009 17:05
Voornaam: Arie
Skype: gebruik ik niet
Locatie: Maassluis
Contacteer:

Pneumatische zaaimachines van Celli

Berichtdoor Stigter » wo 05 sep, 2012 16:11

Afbeelding

De Italiaanse fabrikant Celli verkoopt in ons land onder andere rotorkopeggen en spitmachines. Daar komt nu een pneumatische zaaimachine bij van het Sloveense merk Pneusej.

“De tendens is dat rotorkopeggen tegenwoordig veelal verkocht worden in combinatie met een opbouwzaaimachine”, verteld Albert van den Heuvel van importeur ZHE Heijningen B.V. “We hebben daarom de Sloveense fabrikant Pneusej bereidt gevonden om zaaimachines te leveren in de Celli kleuren.”

Pneusej maakt gebruik van de bekende Accord zaaitechniek en bouwt de rest zelf. De graantank heeft een inhoud van 1150 liter. Je kunt kiezen uit een schaarkouter of dubbel schijvenkouter, eventueel met loopwiel. De zaaimachine wordt bovenop de bok van de kopeg gebouwd. Zo blijft de combinatie compact en vraagt het minder hefvermogen. De MKC zaaimachine is eventueel uit te rusten met een computer van Müller voor de rijpadschakeling.

De MKC is leverbaar in werkbreedtes van 3, 4 en 4,5 meter. Je kunt kiezen uit een rijafstand van 12,5 centimeter (24 kouters) of 9,4 cm (32 kouters). De twee grootste modellen zijn eventueel ook nog met 40 kouters uit te rusten. De machine zal deze week ook op de ATH beurs in Biddinghuizen te zien zijn. Prijzen zijn nog niet bekend. ZHE denkt momenteel ook na over een zaaimachine geschikt voor montage op een spitmachine.

Bron Mechaman


Met vriendelijke groet,
Arie Stigter

Terug naar “Laatste nieuws”



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 22 gasten