Pagina 1 van 1

Nieuwe Magnum van Case IH met cvt

Geplaatst: vr 21 dec, 2012 18:28
door Stigter
Afbeelding

Trekkerfabrikant Case IH kan de nieuwe Magnum-serie als CVX nu ook leveren met een cvt. De zes nieuwe typen heten 235, 260, 290, 315, 340 en 370. Laatstgenoemde gaat in motorvermogen tot maximaal 310 kW/419 pk.

Case IH bracht de nieuwe Magnum voor het voetlicht op de loonwerkersbeurs Deluta in Munster. De trekker is pas vanaf eind 2013 leverbaar. De type-aanduidingen geven het nominale motorvermogen weer in pk’s. Het maximum ligt aanzienlijk hoger. Bij het topmodel 370 komt er tussen nominaal en maximaal nog 49 pk aan vermogen bij. De krachtbron is de 8,7 liter zescilinder van Fiat Power Train.
Eigen cvt

De cvt wordt door Case IH zelf gebouwd in de fabriek in Racine. De topsnelheid is naar keuze 40 of 50 km/h. Net als bij de Puma is de cvt als module zijwaarts uit de trekker te halen. Het automatische produktiviteitsmanagement APM is standaard. Voorasvering is een optie en op de achteras past rubber met een diameter tot 215 cm. De oliepomp heeft een opbrengst van 228 liter per minuut; een versie met 288 l/min is een optie. De hefkracht achter bedraagt meer dan 11 ton; de fronthef tilt tot 5 ton.

bron

Re: Nieuwe Magnum van Case IH met cvt

Geplaatst: vr 21 dec, 2012 20:14
door ih power
Heeft even geduurd, maar Case IH heeft het eindelijk voor elkaar! De NH t.8 zal wel gouw volgen...

Re: Nieuwe Magnum van Case IH met cvt

Geplaatst: vr 21 dec, 2012 22:28
door nhcr9090
Nou de 4 cilinders nog ;)
Die komen in 2013 heb ik gehoord

Re: Nieuwe Magnum van Case IH met cvt

Geplaatst: za 22 dec, 2012 14:09
door Spiekker; S.J.B.
8,7 Liter ?FPT? Zelfde blok als nu toch? Zal op de folders voor NA wel weer doodleuk Cummins Diesel staan :mrgreen:

Re: Nieuwe Magnum van Case IH met cvt

Geplaatst: za 22 dec, 2012 19:08
door ih power
Ben persoonlijk meer fan van die cummins motors dan die halve iveco motors maar goed...

Re: Nieuwe Magnum van Case IH met cvt

Geplaatst: zo 23 dec, 2012 11:39
door Freek
Het zal het zelfde motor blok wel worden die in de Claas Axion 900 ligt.
Die heeft ook cvt.
De Cummins heeft een mooier geluid vind ik,dan bedoel ik die 9.0 L.
Gr. Freek.