Pagina 1 van 1
Nieuws: IQTrix
Geplaatst: do 25 jun, 2009 19:50
door Anne-Jeen
Pimp uw Lemken Euro Titan met deze folie. Is voorgesneden en zelfklevend. Uw ploeg ziet er beter uit met zilverkleurige risters dan met de standaard blauwe kleur.
Aanbrengen is eenvoudig maar vergt wat geduld. Door iets nat te maken kunt u de folie nog wat verschuiven om precies te positioneren. Er is bewust voor gekozen een klein randje aan de omtrek open te laten om te voorkomen dat de folie makkelijk gaat loslaten.
Bron:
Tractorconnection
Re: IQTrix
Geplaatst: do 25 jun, 2009 19:52
door Sjors
Is dit echt? Een ploeg gaat toch vanzelf glimmen van het ploegen?
Re: IQTrix
Geplaatst: do 25 jun, 2009 20:00
door dwoertink
Dit is toch een miniatuur! Normaal zijn de scharen van deze ploeg helemaal blauw wat je in het echt dus niet ziet, dit is dus realistiser
Re: Nieuws: IQTrix
Geplaatst: do 25 jun, 2009 23:19
door Atte H
Ze waren 2 maanden terug ofzo al leverbaar bij Toylord, maar ik vind het er niet uit zien... Onrealistisch enzo, hou het dan gewoon geheel blauw, nu zit er nog gedeeltelijk blauw aan. Koop gewoon een potje verf aan ga verfen, is goedkoper, makkelijker en realistischer

Re: Nieuws: IQTrix
Geplaatst: vr 26 jun, 2009 08:03
door Sjors
Oeps, even niet opgelet
Had niet gezien dat dit in het farmertoys gedeelte stond!